Leeds - Brentford, wynik meczu - 2-2

Leeds - Brentford 2-2. Dnia 2021-12-05 14:00 na obiekcie sportowym Elland Road rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 15 pomiędzy Leeds a Brentford.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Leeds i Brentford zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: T. Roberts 27' 1-0 Raphinha S. Baptiste 54' 1-1 Sergi Canós 61' 1-2 B. Mbeumo P. Bamford 90' 2-2 L. Ayling

Żółte kartki Leeds: Tyler Roberts 29' Jack Harrison 75' Mateusz Klich 79' Raphinha 85'

Żółte kartki Brentford: Charlie Goode 45' Sergi Canós 55' Rico Henry 80'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Leeds zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Manchester City i Arsenal a Brentford z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Southampton.

Dzisiaj liczni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Tyler Roberts Charlie Goode niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Regularnie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające smaczku całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nie są warte uwagi. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Leeds i Brentford w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Elland Road.