Spotkanie między Leeds oraz Plymouth dnia 2023-11-11 15:00: 2-1

W emocjonującym meczu ligi Championship, drużyna Leeds pokonała Plymouth wynikiem 2-1. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Elland Road, zapewniło kibicom wiele atrakcji i niezapomnianych momentów. Miejscowi piłkarze już na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą, a mimo starań gości, nie zdołali odrobić straty. Ostatecznie, Leeds utrzymało prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego, zdobywając cenne trzy punkty.+

Relacja z meczu: Leeds vs Plymouth

Mecz pomiędzy drużynami Leeds i Plymouth odbył się 11 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 na stadionie Elland Road w ramach 16. kolejki Championship.

W pierwszej połowie gry drużyna Leeds wyszła na prowadzenie dzięki bramkom zdobytym przez D. Jamesa w 21. minucie po asyście G. Kamary oraz J. Piroe w 28. minucie po asyście C. Summerville. W pierwszej połowie nie padła już żadna bramka, a wynik na przerwę wynosił 2-0.

W drugiej połowie drużyna Plymouth zdołała zmniejszyć straty dzięki bramce zdobytej przez B. Waine'a w 84. minucie po asyście L. Cundle. Mimo starań obu drużyn, wynik nie uległ zmianie, a mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Leeds.

W trakcie meczu sędzia Josh Smith ukarał żółtymi kartkami Ilia Grueva z drużyny gospodarzy oraz Adama Randella, Morgana Whittakera, Joe Edwardsa i Lewisa Gibsona z drużyny przeciwników.

Następne mecze Leeds to starcia z zespołami Rotherham, Swansea i Middlesbrough, natomiast Plymouth zmierzy się z zespołami Sunderland, Coventry i Stoke City.