Mecz Leeds vs Swansea na stadionie Elland Road - wynik końcowy 3-1

Drużyny Leeds i Swansea zagrały ze sobą w meczu Championship, który odbył się 29 listopada o godzinie 19:45 na stadionie Elland Road. Leeds odniosło zwycięstwo 3-1, po prowadzeniu 2-1 na przerwę.

Leeds kontra Swansea - Relacja z Meczu

Mecz pomiędzy drużynami Leeds United a Swansea City odbył się 29 listopada o godzinie 19:45 na stadionie Elland Road w ramach 18. kolejki Championship. Sędzią głównym spotkania był Sam Allison.

Pierwsza bramka padła już w 1. minucie meczu, kiedy to J. Paterson zdobył gola dla gości, dając Swansea prowadzenie 1-0. Jednak szybko odpowiedziała drużyna gospodarzy, gdy J. Piroe w 4. minucie wyrównał stan meczu na 1-1 po asyście C. Summerville'a. W końcówce pierwszej połowy G. Rutter strzelił bramkę, dając prowadzenie Leeds 2-1 po asyście E. Ampadu.

Po przerwie, w 61. minucie D. James skutecznie podwyższył prowadzenie Leeds na 3-1, zdobywając bramkę po asyście G. Ruttera.

W drugiej połowie meczu, Jamal Lowe z drużyny gości otrzymał żółtą kartkę w 73. minucie.

Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek podczas tego spotkania.

Wynik końcowy spotkania to 3-1 na korzyść Leeds United.

Atmosfera na Elland Road

Stadion Elland Road tętnił emocjami podczas tego starcia, a kibice obu drużyn stworzyli niesamowitą atmosferę, dopingując swoje zespoły przez cały mecz. Zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, a widowisko na boisku było niezwykle dynamiczne.

Mecz pomiędzy Leeds United a Swansea City z pewnością dostarczył kibicom wiele emocji, a zwycięstwo gospodarzy na własnym stadionie na pewno zostanie długo wspominane przez fanów.

Leeds United będzie teraz przygotowywać się do kolejnych spotkań z Blackburn, Sunderland i Coventry, natomiast Swansea City zmierzy się z Rotherham, Stoke City i West Ham.