Mecz pomiędzy Chelsea i Leeds zakończony wynikiem 3-2 dnia 2021-12-11 15:00

Chelsea vs Leeds, wynik końcowy 3-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Chelsea a Leeds zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Dnia 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym Stamford Bridge odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Chelsea i Leeds.

Gole strzelali: Raphinha 28' 0-1 M. Mount 42' 1-1 Marcos Alonso Jorginho 58' 2-1 J. Gelhardt 83' 2-2 T. Roberts Jorginho 90' 3-2

Żółte kartki Chelsea: Reece James 34' Mason Mount 59'

Żółte kartki Leeds: Junior Firpo 42' Jamie Shackleton 53' Mateusz Klich 69' Illan Meslier 90' Diego Llorente 90'

Czerwone kartki Chelsea:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Chelsea stawi czoła Everton, następne spotkania z drużynami Wolves i Brentford natomiast Leeds z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal i Liverpool.

Fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Reece James Junior Firpo stale sprawiają fantastycznym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, że potyczki nas nudzą. Obserwujemy wyśmienite asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League. Chelsea i Leeds oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stamford Bridge.