Back to Top

Mecz pomiędzy Leeds kontra Millwall, wynik końcowy 2-0

Mecz Leeds vs Millwall zakończony wynikiem 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Leeds i Millwall w ramach 38. kolejki Championship dostarczył kibicom wiele emocji. Spotkanie, które odbyło się na Elland Road, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0. Zespół Leeds kontrolował przebieg gry od pierwszych minut, co zaowocowało prowadzeniem 1-0 na przerwę i potwierdzeniem zwycięstwa po drugiej połowie.

Leeds kontra Stoke City, wynik końcowy 1-0

Leeds - Stoke City, wynik meczu: 1-0

W meczu 36. kolejki Championship drużyna Leeds podejmowała u siebie zespół Stoke City. Spotkanie, które odbyło się na Elland Road, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył zespół Leeds przed przerwą, utrzymując prowadzenie do samego końca pojedynku. Mecz rozegrany został 6 dni temu, 5 marca 2024 roku o godzinie 19:45.

Sheffield Wednesday - Leeds 0-2

Mecz Sheffield Wednesday kontra Leeds zakończony wynikiem 0-2 dnia 2024-03-08 20:00 na obiekcie Hillsborough

W ostatnim meczu 37. kolejki Championship na stadionie Hillsborough drużyna Sheffield Wednesday podejmowała ekipę Leeds. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-2, którzy już w pierwszej połowie objęli prowadzenie 0-1 i utrzymali kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 8 marca 2024 roku o godzinie 20:00, a dziś mija dokładnie trzy dni od tamtego starcia.

Leeds kontra Rotherham zakończony wynikiem 3-0

Leeds vs Rotherham, wynik spotkania 3-0

W sobotę, 10 lutego 2024 roku, na stadionie Elland Road w ramach 31. kolejki Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Leeds i Rotherham. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0, którzy prowadzili 1-0 po pierwszej połowie. Emocjonujące starcie przyniosło wiele ważnych momentów, które warto przyjrzeć się bliżej.

Huddersfield - Leeds, wynik końcowy 1-1

Mecz Huddersfield vs Leeds, wynik 1-1

W meczu 35. kolejki Championship drużyny Huddersfield i Leeds podzieliły się punktami po remisie 1-1. Spotkanie, które odbyło się 2 marca o godzinie 12:30 na John Smith's Stadium, dostarczyło emocji do samego końca, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie jednej z ekip.

Leeds kontra Leicester, wynik końcowy 3-1

Spotkanie Leeds kontra Leicester zakończone wynikiem 3-1

W najnowszym starciu w ramach Championship doszło do emocjonującego pojedynku pomiędzy drużynami Leeds i Leicester. Mecz, który odbył się w Elland Road dnia 23 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, zakończył się zwycięstwem gospodarzy ze stosunkiem bramek 3-1. Pomimo prowadzenia Leicester 1-0 po pierwszej połowie, to gracze Leeds zdołali odwrócić losy meczu i zapewnić sobie cenne trzy punkty. Jakie wydarzenia miały miejsce na murawie? Oto szczegóły!

Mecz Leeds kontra Norwich, wynik końcowy 1-0

Leeds kontra Norwich, wynik meczu - 1-0

Wczorajszy wieczór na stadionie Elland Road przyniósł emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Leeds i Norwich. Ostatecznie to gospodarze z Leeds wygrali to starcie 1-0, a już w pierwszej połowie zdobyli bramkę, która okazała się decydującym trafieniem. Mecz ten odbył się w ramach 29. kolejki Championship, a atmosfera na stadionie była niesamowita. Szczegóły tej potyczki znajdziesz poniżej.

Mecz Leeds kontra Norwich, wynik 1-0

Mecz Leeds - Norwich zakończony wynikiem 1-0

W ostatniej kolejce Championship Leeds podejmowało na własnym stadionie Norwich. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył zespół Leeds przed przerwą, utrzymując wynik do końcowego gwizdka sędziego. Mecz odbył się 24 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45 na Elland Road. Po prawie miesiącu od tamtego starcia, emocje wokół tej konfrontacji wciąż są żywe.

Mecz pomiędzy Leeds - Preston, wynik 2-1

Mecz Leeds kontra Preston, wynik 2-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Leeds i Preston był pełen emocji i niezwykle zacięty. Ostatecznie to gospodarze z Leeds wywalczyli zwycięstwo, pokonując rywali 2-1. Spotkanie odbyło się na stadionie Elland Road w ramach 28. kolejki ligi Championship. Na przerwę obie drużyny schodziły z wynikiem 1-1, ale w drugiej połowie to gospodarze potrafili zdobyć bramkę, która zadecydowała o końcowym rezultacie.

Plymouth vs Leeds wynik 0-2

Mecz Plymouth vs Leeds na stadionie Home Park: 0-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Plymouth i Leeds, które odbyło się na stadionie Home Park. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Leeds 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie.

Cardiff - Leeds, wynik końcowy 0-3

Cardiff kontra Leeds, wynik meczu - 0-3

W dniu 13 stycznia 2024 roku na Cardiff City Stadium odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Cardiff i Leeds. Leeds odniosło zwycięstwo z wynikiem 3-0, zdobywając 3 punkty w 27. kolejce Championship. Wynik na przerwę wynosił 2-0 na korzyść Leeds.

Swansea kontra Leeds wynik 0-4

Spotkanie Swansea - Leeds na obiekcie Swansea.com Stadium: 0-4

W poniedziałkowy wieczór na Swansea.com Stadium doszło do starcia pomiędzy drużynami Swansea i Leeds w ramach 32. kolejki Championship. Leeds pokazało klasę, zdobywając cztery bramki i nie pozostawiając żadnych złudzeń co do swojej wyższości nad gospodarzami. Wynik na przerwę już wskazywał na przewagę gości, którzy prowadzili 3-0, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4 na korzyść zespołu Leeds. Spotkanie miało miejsce 6 dni temu, 13 lutego 2024 roku o godzinie 19:45.

Mecz Leeds - Birmingham, wynik końcowy 3-0

Mecz między Leeds oraz Birmingham dnia 2024-01-01 15:00 - 3-0

Drużyna Leeds pokonała Birmingham 3-0 w meczu rozgrywanym na Elland Road. Leeds prowadził 2-0 na przerwę, a ostateczny wynik ustalił się po bramce strzelonej w drugiej połowie. Ten wynik pozwolił drużynie Leeds na zajęcie miejsca w górnej części tabeli Championship.