Mecz pomiędzy Brentford i Leeds zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Brentford Community Stadium dnia 2022-05-22 15:00

W dniu 2022-05-22 15:00 na obiekcie sportowym Brentford Community Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Brentford i Leeds.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Brentford oraz Leeds wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: Raphinha 56' 0-1 Sergi Canós 78' 1-1 Y. Wissa J. Harrison 90' 1-2

Żółte kartki Brentford: David Raya 55' Sergi Canós 78' Ivan Toney 79' Sergi Canós 80'

Żółte kartki Leeds: Kalvin Phillips 82'

Czerwone kartki Brentford: Sergi Canós 80'

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Brentford zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Leeds z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze Premier League. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak David Raya Kalvin Phillips raz za razem sprawiają wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się, iż zmagania nudzą kibica. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, widowiskowe bramki czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Brentford oraz Leeds i ich udział w lidze Premier League zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Brentford Community Stadium.