Na stadionie Elland Road dnia 2022-04-02 14:00 miało miejsce spotkanie między Leeds oraz Southampton - wynik 1-1

Leeds vs Southampton, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Leeds oraz Southampton zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-04-02 14:00 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy Leeds a Southampton.

Gole strzelali: J. Harrison 29' 1-0 J. Ward-Prowse 49' 1-1

Żółte kartki Leeds: Luke Ayling 58'

Żółte kartki Southampton: Mohamed Elyounoussi 63'

Czerwone kartki Leeds:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Leeds zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Chelsea oraz Crystal Palace a Southampton podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Burnley.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Luke Ayling Mohamed Elyounoussi raz za razem zapewniły wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między graczami są niezwykle zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nas nudzą. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Leeds oraz Southampton w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Elland Road.