Spotkanie pomiędzy Wolves oraz Leeds zakończone wynikiem 2-3 dnia 2022-03-18 20:00 na stadionie Molineux Stadium

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wolves i Leeds wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Dnia 2022-03-18 20:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 30 pomiędzy Wolves a Leeds.

Gole strzelali: Jonny Castro 26' 1-0 Trincão Trincão 1 45' 2-0 Daniel Podence J. Harrison 63' 2-1 Rodrigo 66' 2-2 S. Greenwood L. Ayling 90' 2-3

Żółte kartki Wolves: Willy Boly 6' Raúl Jiménez 43' Raúl Jiménez 53'

Żółte kartki Leeds: Nohan Kenneh -5' Pascal Struijk 45' Rodrigo 67' Charlie Cresswell 74' Adam Forshaw 90'

Czerwone kartki Wolves: Raúl Jiménez 53'

Czerwone kartki Leeds:

Główny arbiter spotkania - Kevin Friend, Anglia. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wolves zmierzy się już z Aston Villa, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Manchester City. Kolejno natomiast Leeds zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Chelsea.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi ekscytujące poczynania, które startują w lidze Premier League. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Willy Boly Nohan Kenneh często zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się bardzo często żółtą kartką, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się nader bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że są to mecze nudne. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Wolves i Leeds i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Molineux Stadium.