Everton kontra Leeds, wynik spotkania - 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Everton oraz Leeds wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-02-12 15:00 na obiekcie sportowym Goodison Park odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Everton i Leeds.

Gole strzelali: S. Coleman 10' 1-0 M. Keane 23' 2-0 A. Gordon A. Gordon 78' 3-0 Richarlison

Żółte kartki Everton: Alex Iwobi 74'

Żółte kartki Leeds: Daniel James 29'

Czerwone kartki Everton:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Everton zmierzy się już z Southampton, następne spotkania z drużynami Manchester City i Boreham Wood. Kolejno natomiast Leeds z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Tottenham.

Liczni fani śledzą ekscytujące potyczki w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Alex Iwobi Daniel James nierzadko zapewniły wyborowym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że zmagania męczą. Ustawicznie trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, spektakularne bramki czy asysty, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Everton oraz Leeds i ich udział w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Goodison Park.