Na obiekcie Carrow Road odbył się mecz Norwich - Leeds: wynik końcowy 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Norwich i Leeds wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-10-31 14:00 na stadionie Carrow Road odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Norwich a Leeds.

Gole strzelali: Raphinha 56' 0-1 D. James A. Omobamidele 58' 1-1 M. Rashica Rodrigo 60' 1-2 K. Phillips

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 46'

Żółte kartki Leeds: Rodrigo 32' Jack Harrison 44' Jamie Shackleton 67' Cody Drameh 79'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Norwich zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton i Wolves. Kolejno natomiast Leeds podejmie Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Brighton.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą bardzo fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Kenny McLean Rodrigo często zaserwowały kapitalnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na idealnie wyliczone asysty i gole, ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między graczami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że widowiska nudzą fana. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Norwich i Leeds z ligi Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Carrow Road.