Spotkanie Leeds vs Liverpool, wynik końcowy 0-3

Leeds vs Liverpool 0-3. W dniu 2021-09-12 15:30 na obiekcie sportowym Elland Road odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Leeds a Liverpool.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Leeds oraz Liverpool zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: M. Salah 20' 0-1 T. Alexander-Arnold Fabinho 50' 0-2 S. Mane 90' 0-3 T. Alcantara

Żółte kartki Leeds: L. Cooper 12' D. Llorente 31'

Żółte kartki Liverpool: Fabinho 16'

Czerwone kartki Leeds: P. Struijk 60'

Czerwone kartki Liverpool:

Główny arbiter spotkania - Craig Pawson, Anglia. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Leeds stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Fulham i West Ham. Kolejno natomiast Liverpool podejmie AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Crystal Palace i Norwich.

Liczni kibice śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak L. Cooper Fabinho raz za razem zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wiele niesamowitych przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania usypiające. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, książkowe asysty i bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Leeds oraz Liverpool w lidze Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Elland Road.