Spotkanie Burnley - Leeds zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2021-08-29 13:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Leeds.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Burnley a Leeds wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: C. Wood 61' 1-0 M. Lowton P. Bamford 86' 1-1

Żółte kartki Burnley: J. Brownhill 19' A. Barnes 28' B. Mee 45' A. Lennon 90'

Żółte kartki Leeds: K. Phillips 38' Rodrigo 53' P. Struijk 81'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Oliver. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Rochdale i Leicester. Kolejno natomiast Leeds podejmie Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i West Ham.

Wierni fani śledzą bardzo ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców piłkarskie drużyny i piłkarze jak J. Brownhill K. Phillips niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Stale obserwujemy wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy drużynami są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska nudzą kibica. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Burnley oraz Leeds w lidze Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Turf Moor.